İşte Karşınızda 2020 Nect Instagram AR Filtreleri! - Nect Blog

İşte Karşınızda 2020 Nect Instagram AR Filtreleri!

2020’yi ardımızda bırakırken yıl boyunca dönüp neler yaptığımıza hep birlikte bakalım istedik ve 2020’de farklı markalar için hazırladığımız Instagram AR filtre çalışmalarını sizler için derledik. Bir sene boyunca birbirinden farklı ve yaratıcı işlere imza atmanın gururunu duyuyoruz. 2021’de de hikayelerinizde birbirinden eğlenceli Nect filtreleriyle buluşmanız dileğiyle!

NETFLIX – LOCKE&KEY

Netflix’in Locke & Key dizisi için 3 farklı filtre yarattık. Anahtarların gücüne sahip olmak isteyenler; Shadow Key, Ghost Key ve Matchstick Key filtrelerini cep telefonlarında deneyebilir.

TROY – YERLİ MALI HAFTASI

Türkiye’nin ilk ve tek yerli ödeme yöntemi TROY için Yerli Malı Haftası nostaljisini yaşatacak bir filtre yarattık. Denemek için tıklayın.

ETSTUR – BİR SONRAKİ TATİL

Bir sonraki tatil nereye? Cevabı bulmak için Türkiye’nin önde gelen seyahat ve turizm şirketi Etstur için yaptığımız filtreyi deneyin. Gözlük camlarından çevreye bakmayı unutmayın!

MODANİSA – 8 MART ŞÖLENİ

Türkiye merkezli, global muhafazakar moda markası Modanisa için dünyanın tüm kadınlarını kutlayacağımız, rengarenk bir filtre yarattık! Denemek için tıklayın.

COCA COLA AZERBAYCAN – NEVRUZ BAYRAMI

Coca Cola Azerbaycan için Nevruz Bayramı dilekleri ile özel bir filtre oluşturduk.

NN HAYAT ve EMEKLİLİK – HAYALİMDEKİ MESLEK

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel çocuklar için eğlenceli bir filtre hazırladık. Karşınızda ‘Hayalimdeki Meslek’ Instagram filtresi!

MULTİNET – 19 MAYIS

Multinet Up için 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı özelinde bir Instagram AR filtresi hazırladık. Denemek için tıklayın.

INDOMIE – INDOMIE HÜPLET

Nect’ten lezzetli bir Instagram filtresi! Noodle hüpletmek isteyenler için “Indomie Hüplet” karşınızda.

NECT – SPARK AR PARTNER NETWORK

Spark AR Partner Network’ün Türkiye’deki tek resmi ajans partneri olduğumuzu kutlayan bir Instagram filtresi hazırladık! Filtreyi denemek ve heyecanımızı paylaşmak için tıklayın.

NECT- HANGİ REVİZESİN?

Revizyonları eğlenceli hale getiren bir Instagram AR filtresi yaptık! Deneyin ve hangi revizyon olduğunuzu görün.

MUTLU YILLAR!