Sevgililer Günü Instagram AR Filtreleri - Nect Blog
sevgililer günü

Sevgililer Günü Instagram AR Filtreleri

“Instagram filtreleriyle Sevgililer Günü kutlanır mı?” demeyin, sıradan kutlamaları ve hediyeleri unutun. Biz, en güzel kutlamanın ve en özel hediyenin sevdiklerimizle geçirdiğimiz mutluluk anları olduğuna inanıyoruz. Bu anların ölümsüzleşmesi ve daha da keyifli hale gelebilmesi için size bazı Instagram filtreleri önereceğiz.

Farklı deneyimler yaşamamızı sağlayan AR filtreler hayatımızın her alanında olduğu gibi özel gün ve kutlamalarımızda da bizlerle birlikte. Biliyoruz ki 14 Şubat 2021 Sevgililer Günü daha öncekilerden çok farklı bir gün olacak. Eğer siz de bu özel günü unutulmaz bir şekilde kutlamak istiyorsanız, çok şanslısınız. Sevgililer Günü için özel olarak hazırlanan en iyi ve en popüler Instagram AR filtrelerini sizler için derledik. Sevdiklerinizle ve yalnız deneyimleyebileceğiniz yer yer eğlenceli, yer yer romantik anlar yaşayacağınız bu filtreleri mutlaka görmelisiniz!

İşte Sevgililer Günü’nün En Popüler 10 Instagram AR Filtresi:,

Love Match

@chrispelk tarafından Hollandalı mağaza zinciri @hema.austria’nın Instagram hesabı için hazırlanan “Love Match” filtresi, yanınızdaki kişiyle aşk uyumunuzu gösteren bir Instagram rulet filtresidir. Random olarak ekrana gelen sonucu beğenmediğinizde tekrar video kaydı yaparak farklı sonuçlar elde edebilirsiniz.

@katya.krasnikova’nın oluşturduğu “I Love You” Instagram AR filtresi, sevdiklerimize modern ve havalı bir Sevgililer Günü mesajı göndermek için tasarlanmış, neon filtre severlerin radarına takılmış ve en iyiler arasına girmeyi başarmış.

@marcwakefieldards tarafından hazırlanan Instagram AR filtresi, günün anlam ve önemini farklı bir boyuta taşıyor. Adeta bir sanat eseri havası taşıyan filtre, bizim de favorilerimiz arasında.

@Patriciahonciu‘nun “Valentine’s Day 2021” filtresi, “Sevgilin kim?” sorusuna yanıt veriyor. Bu Instagram rulet AR filtresi, video kaydını başlattığınızda sevgilinizin kim ya da ne olduğunu gösteren yanıtları sıralıyor ve içlerinden birini random olarak seçiyor. Sonuçlar tamamen rastgele olduğundan, yanıtı beğenmezseniz videoyu yeniden çekebilirsiniz.

@dleacoe, modern ve zarif kristal kalpleri fütüristik lazer ışınlarıyla birleştirerek zamansız bir AR filtreyi kullanıcılara sunuyor. Sıradanın dışında, yeni nesil sevgililerin tercih ettiği, yaratıcı ve popüler bir Instagram 3D AR filtresi olmayı başararak bizim de kalbimizi fethetti.

Yanaklarınıza oldukça kırmızı bir ışıltı veren ve her göz kırptığınızda etrafınıza mini kalpler saçan @polinasavekina‘nın “Sevgililer” filtresi, kalpli filtre severlerin göz bebeği oldu diyebiliriz. 2021 Sevgililer Günü kutlamalarının vazgeçilmezi olmaya aday gösteriliyor.

@9gag ’in paylaştığı bu AR filtre sayesinde baktığımız her yerde sevgilimizi görebiliyoruz. Yanımızda kim varsa gözlerimizde onun yüzünü görebileceğimiz şekilde tasarlanan bu filtre, kullanıcılara romantik bir deneyim sunuyor.

@Bungatiasyaira‘nın “Zodiac Lover” filtresi, ruh eşinizin hangi burç insanı olduğunu söylüyor. Tabii ki bu bir rulet Instagram filtresi ve sonuçlar rastgele ekrana geliyor. Asıl amaç eğlenmek olsa da Sevgililer Günü, ruh eşinizi bulmak için bir fırsat olabilir.

@gregorykessey 90’lar oyunlarının nostaljisini Sevgililer Günü’ne yansıtmayı başarmış. Sevdiklerinize romantik bakışlar atıp, piksel piksel kalpler göndermek isterseniz adresi biliyorsunuz.

Valentine’s Day

@Verynicefilters‘ın “Valentine’s Day” filtresi “Sevgililer Gününü Nasıl Geçireceğim?” sorusuna yanıt veriyor. 14 Şubat gününü nasıl geçireceğinizi tahmin eden ve birden fazla kişiyle kullanılabilen bir Instagram rulet AR filtresi. Arka plandaki hareketli emojiler ise filtreye ayrı bir hava katıyor.

Çok sevilen ve çok paylaşılan Sevgililer Günü filtrelerini gördünüz, çok daha fazlasını Instagram’da bulabilirsiniz. Efekt arama bölümüne sihirli sözcükleri yazmanız yeterli olacaktır.  

Aradığınız filtre henüz oluşturulmamışsa, birlikte yeni AR filtreler tasarlamak için biz hep burada olacağız.